AKCIA - PRÍSTUP K VŠETKÝM FUNKCIÁM UŽ OD 1,9 EURA!


Zašlite SMS správu s textom FOAF1 alebo FOAF7 na číslo 8866, vložte aktivačný kód a získajte rozšírený prístup k informáciám na 24h alebo 7dní. Cena SMS je 1,90 €/3 €. Alebo sa zaregistrujte a objednajte si výhodný balík na 30 dní.
Registrovať Prihlásiť

O foaf.sk

Projekt foaf.sk čerpá informácie o firmách z obchodného registra SR, Obchodného vestníka, z Registra účtovných závierok, z databázy dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, Sociálnej poisťovnepoisťovne Union, z Finančnej správy, vestníka verejného obstarávania a ďalších databáz. Tieto informácie pochádzajú z verejne dostupných zdrojov, ktorými sú informačné systémy verejnej správy, prístupné širokej verejnosti.

Zároveň foaf.sk pomocou grafových algoritmov hľadá a zobrazuje hlbšie prepojenia medzi ľuďmi a firmami na Slovensku.

Vďaka foaf.sk môže ktokoľvek jednoducho prehľadávať sociálnu sieť slovenských firiem a podnikateľov a objavovať vzťahy medzi nimi.

Názov FOAF pochádza z anglického akronymu Friend Of A Friend a odkazuje na fenomén sietí malého sveta.

Vaše námety

Ak máte akúkoľvek pripomienku alebo nápad ako foaf.sk vylepšiť, neváhajte nás kontaktovať, budeme sa tešiť všetkým vaším reakciám.

Spolupráca

V prípade, že máte záujem využívať naše API pre vaše aplikácie a produkty, kontaktujte nás. Radi sa dohodneme na spolupráci.