AKCIA - PRÍSTUP K VŠETKÝM FUNKCIÁM UŽ ZA 3 €!

- zašlite SMS správu s textom FOAF7 na číslo 8866
- vložte aktivačný kód
- získajte rozšírený prístup k informáciám na 7dní
- cena SMS je / 3 €
Registrovať Prihlásiť

Ochrana súkromia

Spoločnosť FOAF s.r.o. sa ako Prevádzkovateľ portálu www.foaf.sk zaväzuje chrániť súkromie svojich užívateľov. Tieto zásady ochrany súkromia popisujú údaje, ktoré sa získavajú za účelom poskytovania našich služieb a spôsob ako sa s týmito údajmi nakladá.

Získavanie údajov

Pre efektívne fungovanie poskytovaných služieb na web stránke www.foaf.sk je potrebné spracovávať údaje Používateľov služieb (právnických osôb alebo fyzických osôb). Zhromažďujú sa a pracuje sa len s tými informáciami, ktoré sú pre korektné fungovanie služieb nevyhnutné. Pre objednanie a aktiváciu odplatnej služby je potrebné uviesť údaje, ktoré sú označené ako povinné.

Použitie údajov

Údaje, ktoré pri objednávke získava Poskytovateľ služieb, slúžia na vytvorenie účtu Používateľa a ďalej sú používané za účelom poskytovania služieb, zasielania informačných e-mailov a zlepšovania kvality služieb.

Za účelom skvalitnenia služieb môže Poskytovateľ osobné údaje Používateľa a informácie získané z jeho využívania služieb použiť v rámci analýzy používania služieb, na zlepšenie ponuky služieb a na úpravu samotných služieb.

Osobné údaje Používateľov služieb nebudú nijako zneužívané ani sprístupňované inak, než je uvedené v týchto zásadách ochrany súkromia. Poskytovateľ služieb má právo sprístupniť údaje užívateľov ak to vyžaduje zákon, predovšetkým v prípade, ak je to potrebné na ochranu práv poskytovateľa a právom chránených záujmov, ako aj na ochranu práv tretích osôb. Na ochranu údajov sa používajú štandardné bezpečnostné opatrenia. Všetky informácie, ktoré sú prenášané medzi počítačom klienta a servermi sú šifrované použitím SSL (Secure Socket Layer) protokolu.