AKCIA - PRÍSTUP K VŠETKÝM FUNKCIÁM UŽ ZA 3 €!

- zašlite SMS správu s textom FOAF7 na číslo 8866
- vložte aktivačný kód
- získajte rozšírený prístup k informáciám na 7dní
- cena SMS je / 3 €
Registrovať Prihlásiť

Ochrana súkromia a GDPR

Spoločnosť FOAF s.r.o. sa ako Prevádzkovateľ portálu www.foaf.sk zaväzuje chrániť súkromie svojich užívateľov. Tieto zásady ochrany súkromia popisujú údaje, ktoré sa získavajú za účelom poskytovania našich služieb a spôsob ako sa s týmito údajmi nakladá.

Získavanie údajov

Pre efektívne fungovanie poskytovaných služieb na web stránke www.foaf.sk je potrebné spracovávať údaje Používateľov služieb (právnických osôb alebo fyzických osôb). Zhromažďujú sa a pracuje sa len s tými informáciami, ktoré sú pre korektné fungovanie služieb nevyhnutné. Pre objednanie a aktiváciu odplatnej služby je potrebné uviesť údaje, ktoré sú označené ako povinné.

Použitie údajov

Údaje, ktoré pri objednávke získava Poskytovateľ služieb, slúžia na vytvorenie účtu Používateľa a ďalej sú používané za účelom poskytovania služieb, zasielania informačných e-mailov a zlepšovania kvality služieb.

Za účelom skvalitnenia služieb môže Poskytovateľ osobné údaje Používateľa a informácie získané z jeho využívania služieb použiť v rámci analýzy používania služieb, na zlepšenie ponuky služieb a na úpravu samotných služieb.

Osobné údaje Používateľov služieb nebudú nijako zneužívané ani sprístupňované inak, než je uvedené v týchto zásadách ochrany súkromia. Poskytovateľ služieb má právo sprístupniť údaje užívateľov ak to vyžaduje zákon, predovšetkým v prípade, ak je to potrebné na ochranu práv poskytovateľa a právom chránených záujmov, ako aj na ochranu práv tretích osôb. Na ochranu údajov sa používajú štandardné bezpečnostné opatrenia. Všetky informácie, ktoré sú prenášané medzi počítačom klienta a servermi sú šifrované použitím SSL (Secure Socket Layer) protokolu.