AKCIA - PRÍSTUP K VŠETKÝM FUNKCIÁM UŽ ZA 3 €!

- zašlite SMS správu s textom FOAF7 na číslo 8866
- vložte aktivačný kód
- získajte rozšírený prístup k informáciám na 7dní
- cena SMS je / 3 €
Registrovať Prihlásiť

Podnikanie zdroj: gettyimages.com

zdroj: gettyimages.com

Vyznať sa v neustálych legislatívnych zmenách, či podať bezchybné daňové priznanie je pre mnohých podnikateľov náročné. Podnikam.sk preto sleduje zmeny v legislatíve a prináša vždy čerstvé informácie.

Začiatok podnikania a informácie

Na začiatku každého podnikania je vždy nápad a veľká chuť skúsiť niečo nové. Mnoho podnikateľov však narazí na realitu administratívnej, účtovnej a daňovej bariéry, v ktorej sa nevedia vyznať a preto ich prvotné nadšenie opadne a do podnikania sa nakoniec radšej ani nepustia. Nemusí to však tak byť. Hoci sa legislatíva neustále mení, informácie môže každý podnikateľ ľahko získať na stránke Podnikam.sk a byť tak stále v obraze. Nájdete tu aj rady ako začať podnikať, ako vytvoriť podnikateľský plán a čo do neho napísať, aby vám banka schválila úver.

Dane a účtovníctvo

Pre mnohých podnikateľov je strašiakom najmä podávanie daňových priznaní, či vedenie účtovníctva. Ani to však nemusí byť problémom. Členovia klubu Podnikam.sk majú k dispozícii množstvo článkov na tieto témy spolu s praktickými príkladmi ako daňové priznanie správne vyplniť. Nemusia si tak platiť účtovníka či daňového poradcu a ušetria stovky eur ročne.

Odborní autori

Články na portáli Podnikam.sk pripravujú odborní autori, ktorí majú s témami dlhoročné skúsenosti. Pre členov klubu Podnikam.sk je k dispozícii aj bezplatný odpovedný servis. Ak si neviete s nejakým problémom poradiť, stačí sa opýtať a odborný autor vám rád pomôže s vašimi podnikateľskými problémami.

Praktická pomoc

Na stránke Podnikam.sk nájdete nielen množstvo praktických príkladov na rôzne témy, ale aj vzory tlačív, či zmlúv, ktoré každý podnikateľ vo svojej praxi občas potrebuje a nemusíte si ich tak dávať vypracovať právnikom. Členovia klubu Podnikam.sk majú tiež bezplatný prístup k 12 praktickým e-bookom, ktoré sumarizujú informácie k rôznym témam, s ktorými sa podnikatelia v praxi stretávajú. Členovia klubu Podnikam.sk získavajú tiež 15% zľavu na rôzne semináre podľa ich výberu.